Vaši partneři v online světě

Contentano

Jejich tempo je vražedné. Jejich revírem je digitální marketing, online HR a business intelligence.
Jejich protivníci jsou špatně nastavené kampaně a nedotažené projekty. Lidé z Contentana pracují ve dne i v noci.Čemu se věnujeme

  • +420 604 955 379
scroll icon
working-process icon

Pro malé i velké

Jste začínající podnikatel nebo velká firma? Pomůžeme vám prorazit v online prostředí.

working-process icon

E-commerce

Dobrým výkonem k lepším výsledkům. Pomáháme eshopům růst a zlepšovat se.

working-process icon

Online HR

Milujeme pomáhat organizacím být vidět a přitahovat nové kolegy.

working-process icon

Obchodní strategie

Dokážeme vám pomoci najít vhodnou strategii pro růst a škálování vašeho byznysu.

About Image

Kdo jsme?

David a Jakub. Těší nás!

Jsme profesionálové v online marketingu a byznysu se zkušenostmi z několika sektorů.

Jakub pracuje jako marketingový konzultant na volné noze. Začínal v Alze, nyní pomáhá telekomunikační firmě Nordic Telecom stát se 4. operátorem. Ve volném čase hraje curling a buduje známe brandy.

David měl možnost, pod záštitou technologických startupů, pracovat na zakázkách pro mezinárodní organizace jako Lufthansa, BMW, Continental nebo ŠKODA AUTO.

Marketing milujeme, protože je to místo, kde můžeme uplatnit svou kreativitu a know-how a doručit atraktivní výsledky pro naše partnery.

Na čem pracujeme

Co umíme

Obsah

Ten nejen prodává, ale především baví lidi a buduje značky. Na míru dokážeme psát texty pro kampaně, weby, ale i třeba knihy. Je libo také dokonalý newsletter? Dejte nám echo. My navrhneme, poradíme se s Vámi a realizujeme.

Mám zájem!

Výkonnostní reklama

Analyzujeme, nastavíme, spravujeme, reportujeme. A znovu analyzujeme. Nebojíme se bannerů a chytrých kreativ, pracujeme se srovnávači a dalšími kanály. Spravujeme rozpočty v řádech stovek tisíc Kč.

Mám zájem!

Kreativa & vizuální identita

Je libo logo, web, nebo novou firemní identintu? Designu a grafice se věnujeme rádi a dlouho. S naším týmem to zládáme levou zadní. Zkušení profíci si vyhrají s barvami a křivkami jako Pablo Picasso.

Mám zájem!

Obchodní strategie

Narovinu. Každou firmu táhnou vzhůru čísla a výsledky. Dokážeme analyzovat, nastavit či posunout obchodní procesy a postupy k dokonalosti. Firmy nejen zakládáme, inovujeme, ale i zlepšujeme.

Mám zájem!

A proč právě my?

Transparentnost a flexibilita.

Jako nezávislí profesionálové jsme spojili síly, abychom dokázali doručit větší kvalitu a byli také lépe zastupitelní navzájem. Své kroky konzultujeme vzájemně mezi sebou a také s profesionály z oboru.

Nahlédneme na Vaší situaci z vyšší perspektivy

Díky rozmanitosti oborů, ve kterých jsme pracovali jako nezávislí profesionálové, dokážeme pohlédnout na Váš problém z více úhlů a navrhnout nejjednodušší řešení. Vždy nejdříve konzultujeme, jestli má spolupráce smysl. Až tehdy, kdy jsme si jistí, že Vám spolupráce přinese výsledky, začínáme pracovat.

Jsme profesionálové

Členové našeho týmu jsou opravdovými profesionály v oboru. Jsou součástí komunity profesionálů Na Volné Noze, pravidelně se účastníme konferencí a pořádáme vlastní workshopy, čímž vzděláváme ostatní v oboru.

Kontakt

Jak k nám?

Kancelář

Telefon

+420 604 955 379

Fakturační údaje:

Contentano s.r.o.

IČO: 09418288

Lublaňská 5/57

11O 00 Praha

Česká republika


Společnost zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 336093

E-mail

be@contentano.com

Začněme společně